ДНЗ-ЗНЗ "Навчально - виховний комплекс " Любисток" Чернівецької міської ради

Новини     Ваш профіль     Вихід     Вхід    Ви увійшли як Гість 

| Група "Гості" |       RSS

Середа, 16.10.2019

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 434
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Про заклад

Загальні відомості

про комунальний дошкільний навчальний заклад – загальноосвітній навчальний заклад

«Навчально – виховний комплекс «Любисток»

Чернівецької міської ради

    Чернівецький НВК «Любисток»  - реорганізована загальноосвітня школа №42 відповідно до рішення ХІІІ сесії Чернівецької міської ради – функціонує з 2011 року. Це заклад освіти, який забезпечує потреби громадян у загальній середній освіті. Навчально – виховний комплекс у своїй діяльності керується Конституцією України, законами України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», «Про охорону праці», «Про внесення змін до законодавчих актів з питань загальної середньої та дошкільної освіти з організації навчально-виховного процесу», «Про мови в Україні», указами Президента,  Державним стандартом базової і повної середньої освіти, Державним стандартом початкової загальної освіти,  Програмою розвитку освіти м.Чернівці на 2012–2016 роки, іншими законодавчими актами, наказами Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, центральних органів виконавчої влади, рішенням місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, Положенням про загальноосвітній навчальний заклад та власним Статутом.

Свою діяльність педагогічний колектив зосереджує на реалізації завдань:

 • забезпечення реалізації права громадян на загальну середню освіту;
 • виховання громадянина України;
 • виховання в учнів поваги до Конституції України, державних символів України, прав і свобод людини і громадянина, почуття власної гідності, відповідальності перед законом за свої дії, свідомого ставлення до обов’язків людини і громадянина;
 • виховання морально, фізично і психологічно здорового покоління;
 • створення умов для здобуття загальної середньої освіти на рівні державного стандарту та понад державний стандарт;
 • формування в учнів наукового світогляду, загальнонаукової, загальнокультурної, технологічної, комунікативної і соціальної компетентностей;
 • створення сприятливих умов для самовираження особистості, надання можливостей для реалізації індивідуальних творчих здібностей учнів;
 • оновлення змісту освіти, використання інноваційних технологій, форм та методів навчання і виховання;
 • формування і розвиток соціально зрілої, творчої особистості з усвідомленою громадянською позицією, почуттям національної самосвідомості, особистості освіченої, всебічно розвиненої, гармонійної, компетентної.

Формування особистості та її становлення реалізовується у процесі дотримання таких умов:

 •        створення позитивної мотивації до навчання;
 •        відчуття себе рівним серед рівних;
 •        забезпечення позитивної атмосфери в колективі для досягнення спільних цілей;
 •        можливість вільно висловити власну думку і вислухати співрозмовника.

Виходячи з основних напрямків розвитку освіти в Україні, пріоритетних завдань, особливостей навчально-виховного процесу, педагогічний колектив працює над проблемами:

 •   методичною: «Від інноваційного змісту й технологій освіти через педагогічну майстерність вчителя до формування особистості учня та підготовки його до життя в сучасних умовах»;
 • управлінською: «Створення оптимальних умов для здобуття якісної освіти, всебічного розвитку особистості учнів, для забезпечення розвитку фахового рівня та росту професійної компетентності педагогів. Робота над створенням позитивного іміджу школи»;
 •  виховною: «Формування громадянина, морально-духовної, життєво компетентної особистості, здатної самореалізуватися в соціумі».

        Реалізація завдань і проблем, над якими працює педагогічний колектив навчального закладу, здійснюється завдяки запровадженню науково-методичних досягнень та сучасних освітніх технологій, створенню відповідної матеріально-технічної, навчально-методичної баз, які спрямовані на гуманізацію та демократизацію навчально-виховного процесу. В НВК «Любисток», зважаючи на соціально-економічні потреби суспільства, зосереджується увага на виявлення і розвиток творчих та інтелектуальних здібностей учнів, сприяння реалізації їхніх особистих очікувань у майбутній професійній діяльності. У закладі створені належні умови для розвитку й самореалізації кожної особистості як громадянина України, людини, здатної навчатися впродовж усього життя, створювати і розвивати цінності громадянського суспільства.

 

До кожної дитини – особливий підхід

Школа – це майстерня, де формується

думка підростаючого покоління;

треба міцно тримати її в руках,

якщо не хочеш випустити з рук майбутнє.

А.Барбюс

 

     Наші школярі славляться своїми літературними талантами та математичними здібностями, артистизмом та дзвінкоголоссям.

Вихованці навчально – виховного комплексу «Любисток» випробовують свої сили і в соціально значущих проектах.    У закладі діє учнівське самоврядування. Діти самі обирають форму та намагаються самостійно контролювати процеси свого шкільного життя.

     Для того, щоб учні всебічно розвивалися, адміністрація закладу, під керівництвом директора В.І.Сопетик, сприяє проведенню в позаурочний час різноманітних факультативів та гуртків, що є необхідним для сучасного школяра в майбутньому.

    Навчання та виховання тісно пов’язані між собою, тому віддати першість одному з напрямків неможливо.  Ось чому педколектив концентрує свою увагу як на  навчанні, так і на вихованні дитини, що й сприяє всебічному розвитку кожного.

 
 
 
 
 
Повна назва: ДНЗ-ЗНЗ "Навчально - виховний комплекс " Любисток" Чернівецької міської ради
Тип ЗНЗ: Навчально-виховний комплекс
Ступінь ЗНЗ: I (першого) ступеню, II (другого) ступеню, III (третього) ступеню
Профіль (профілі) ЗНЗ: Філологічний, хімічний
Форма власності: Комунальна
Адреса: 58023, м. Чернівці, вул. Руська, 228-А
Web-сайт: http://lubystok.ucoz.ua
Email: cvnvk-liub@meta.ua
Телефони: 1. Приймальна: (03722) 503982
2. Учительська: (0372) 546155

 

 

 

 

Місце розташування закладу у місті Чернівцях

 
 

 

Декілька світлин будівлі  та приміщень закладу : 

 

 

 

 
  

 


 

 

 

Пошук
Календар
«  Жовтень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031

Copyright MyCorp © 2019
Використовуються технології uCoz