Четвер, 28.03.2024, 21:15Вітаю Вас Гість | RSS
Чернівецька гімназія №5 Інтеграл
Усі фото, відео та творчі роботи учасників освітнього процесу розміщені на сайті гімназії з дозволу батьків.
Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 561
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

00:23
Рекомендації батькам щодо організації карантину вдома

Рекомендації батькам щодо організації карантину вдома

   Сприйнятливість організму дитини до вірусних інфекцій дуже висока. Вони поширюються повітряно-крапельним шляхом. Хворий чхає або кашляє – і в повітря разом із частинками слини або носового слизу потрапляють віруси. Якщо хтось із членів родини захворів, потрібно вжити всіх заходів, щоб зменшити концентрацію вірусу в повітрі й обмежити потрапляння інфекції на предмети побуту. Для того, щоб правильно організувати карантин удома, дотримуйтеся правил.

 Ізолюйте хворого

Процедура дасть змогу уникнути розповсюдження хвороботворної інфекції в помешканні. За можливості, виділіть хворому окрему кімнату. Без особливої потреби іншим членам сім'ї, а надто дітям, не варто заходити до неї.

Провітрюйте приміщення

Систематично провітрюйте помешкання, надто кімнату хворого. Така процедура значно зменшить концентрацію вірусу в повітрі. Найліпше провітрювати приміщення 3-4 рази на день по 20-30 хв.

Проводьте вологе прибирання

Оскільки в пилу вірус швидко накопичується, завдяки вологому прибиранню можна зменшити його концентрацію в кімнаті хворого. Відповідно вона зменшиться в усьому помешканні.

Використовуйте окремий посуд

Виділіть хворому окремий набір посуду. Стежте, щоб ніхто з членів сім'ї не користувався ним. Періодично обробляйте цей посуд окропом.

Виділіть окремий рушник

Надайте хворому рушник, яким користуватиметься лише він. Рушник має знаходитися в кімнаті хворого, а не у ванній кімнаті.

 Використовуйте одноразові хустинки

Користування одноразовими паперовими хустинками захистить інших членів сім'ї від інфікування.

Одягайте марлеву пов'язку під час догляду за хворим

Марлева пов'язка убезпечить потрапляння вірусів до організму того, хто доглядає за хворим. Періодичність змінювання марлевої пов'язки – щодень.

Пам'ятайте!!!

Найнебезпечнішим є інкубаційний період хвороби – коли ще немає симптомів захворювання, а також на 5-7 день хвороби. Ризик зараження зникає лише тоді, коли у хворого нормалізується температура тіла.

Будьте здорові! Не хворійте!

Переглядів: 628 | Додав: sopetik | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Січень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Архів записів
Друзі сайту